Sosyal Medya Hediye Çekilişi Yapın

Bu çekiliş modülü, bir veya birden kişi(-veya kelime,sayı v.b) arasından sizin belirlediğiniz ölçüde kişiyi rasgele olarak seçen basit bir çekiliş programıdır.
Önemli Not: Milli Piyango İdaresi tarafından yasaklanmış olan yüksek miktarda para,ev, araba ve diğer ödül çekilişlerinin bu site üzerinen yapılması yasaktır! Bu konudaki sorumluluk kullanıcıya aittir.

Aynı İsimleri Sadeleştirme İşlemi

Aynı ismin birden fazla kere yazılarak çekiliş torbasına atılması o kişinin seçilme şansını artacaktır. Örneğin çekiliş torbasına Ayşe, Mehmet, Mehmet, Mehmet şeklinde veri girerseniz Ayşenin seçilme ihtimali %25, Mehmetin seçilme ihtimali ise %75 olacaktır.
"Aynı isimden birden fazla varsa, bu kişileri 1 kişi olarak kabul etmek ve sadece 1 çekiliş hakkı vermek istiyorum" kutusu
1-)EĞER SEÇİLİ OLURSA : Bu durumda çekiliş torbasındaki birden fazla kere yazılmış isimler teke indirilecek ve tüm isimlerin seçilme oranı eşit olacaktır.
Eğer bir ismi yanlışlıkla birden fazla kere yazdığınızı düşünüyorsanız ve fazladan yazdığınız isimlerin elenmesini,listeden çıkarılmasını istiyorsanız o zaman bu kutuyu SEÇİLİ tutunuz.
2-) EĞER BOŞ BIRAKILIRSA : Bu durumda çekiliş torbasına fazladan yazılan isimlerin torbadan çıkma şansı artacaktır..
Eğer çekilişe katılan bir yarışmacı sizin istediğiniz şartlardan daha iyisini sağlamış ise ve bu sebeple de bu kişinin daha fazla çekiliş hakkı kazanmasını istiyorsanız o zaman bu kutuyu BOŞ bırakınız.

Bir Kişinin Kazanabileceği Hediye Sayısını Belirleyin

TasarimFuari.com olarak isimler arasından rasgele seçim ile bir talihliyi belirlediğimizde bu talihlinin çekiliş torbasındaki TÜM İSİMLERİ torbadan çıkarılmaktadır ve bu kişi ikinci bir ödül kazanamamaktadır. Eğer siz bu durumun aksini istiyorsanız, yani bir kişinin ismi torbada 3 kere yazılmış ise verilecek hediyelerden 3 tanesini hediye kazanma şansının olmasını istiyorsanız o zaman bu kutuyu BOŞ bırakınız.
Eğer bir kere hediye kazanan birisinin sahip olduğu bütün isimlerin(örneğin yarışmacının ismi 3 kere yazıldıysa 3ünün birden) çekiliş torbasından çıkarılmasını istiyorsanız, yani diğer bir deyişle bir kere hediye kazanan kişinin kenara çekilip ortamı diğer yarışmacılara bırakmasını istiyorsanız o zaman bu seçeneği SEÇİLİ tutunuz.